לקום אל עצמי מחדש

סדנה לחיזוק הנוכחות אל מול סערת החיים

בסדנה משולבים לימודי ימימה, עם כלים מעולם האימון והכתיבה. דרך התבוננות בהירה בנפש, בהדרכת הטקסטים של ימימה נוכל לגעת במקומות שחששנו לעסוק בהם. בעזרת תרגילי כתיבה וכלים מעולם הNLP והאימון נחלץ ונגלה את הכוחות הקיימים בנו להתמודד עם המציאות המורכבת. נחבר בין הסתירות הקיומיות - קבלת עצמי לקבלת המציאות, בין השתדלות להרפיה, בין הציפייה לשלמות וקבלת הפגמים.

אם קודם לא היית ברצון כלפי עצמך; בהתנגדות, במאבק נגד עצמך. בזמן התקרבות המתחילה למעשה, כל ההפוכים האלה נמצאים רשומים בזמן התרחשותם. זאת אומרת, אם דחייה שהיא פחתה, ככל שתתחזק ההתקרבות – היא תפחת. וברגע שאותה דחייה עומדת להתרחש, אז היא תהיה נקלטת בהכרה. אתה תכיר בה, היא עומדת להתרחש ובו בזמן, במקום לדחות את עצמך – אתה נותן תשובה מהתקרבות.

אז מה בתכנית?

שמי אמרי פרל, אני לומד ומלמד בשיטת ימימה, מאמן מוסמך לחתונה, מנחה קבוצות לימוד וסדנאות לכתיבה והתפתחות אישית. אני מלמד במסגרות שונות, מעביר שעורי אמונה ויחד עם אשתי תהילה אנו מרצים במסגרות שונות את ההרצאה הזוגית – "האינדיאני ובת הרב".

כתבי ימימה

נקרא משעורי ימימה קטעים נבחרים המעוררים את המודעות שלנו ועוזרים לנו לעשות סדר בכאוס הפנימי.

תרגילי כתיבה

תרגילי כתיבה שמעמיקים פנימה ונותנים דרך המילים יכולת להביע, לשחרר ולברר את המהלכים הפנימיים שאנו שרויים בהם. המודעות היא תחילת הריפוי.

אימון

דרך טכניקות של פסיכולוגיה חיובית, NLP, שאלת שאלות, דמיון מודרך ועוד, נשנה את דפוסי החשיבה שלנו בכדי לעשות צעד נוסף לכיוון הרצוי בחיינו.

מה אנשים מספרים על הסדנאות עם אמרי

משעורי ימימה אביטל | תל אביב, 1994

לימודי ימימה - אמרי פרל

כשהוא מתקרב כך לחומר ולעצמו, הוא מתמקד, צופה, קולט, ואז יש מרחב ויש פתיחות, מקום לקליטה, לפתיחות, התעוררות כדי להבין. אותו זמן יכול לקלוט מתוך אותה הבחנה שמתרחשת מבחין במקומם של החלקים, נשאר על מקומו בקשר עם המערכת האישית…

אז ברגע שאתה מסכים, אתה מבין, אינך מתנדנד בין תפל לעיקר לקיומך. באם אתה רוצה התחזקותך, תחפש את בהירותך להבין עוד ועוד כמוצא תשובותיו. קשב המתוקן – כשאתה קשוב לנמצא בלימוד אתה למעשה נמצא בקשר ישיר עם הסכמת ליבו, עם מחשבתו להבנתו. בזמן שאתה קשוב – אתה קרוב לעצמך.

כשאתה הלומד מקבל את עצמך כפי שאתה, עם העומס, זאת אומרת אינך מקבל את העומס – מקבל כלא מקבל – את העומס כמיותר, אבל מקבל אותו כדי להעמיד אותו על מקומו

רוצים להשאר מעודכנים?

הצטרפו לניוזלטר

או הצטרפו לקבוצת עדכונים שקטה בווטאצאפ או בטלגרם